• IMIENINY
  • .EDU
  • .PL

Imieniny Bernardy

Daty imienin Bernardy w ciągu całego roku znajdziesz poniżej. Święto uważane za najważniejsze wyróżnione jest na czerwono, a wybierając konkretną datę możesz sprawdzić kto jeszcze obchodzi imieniny w danym dniu:


>> Wyślij upominek! >>


Bernarda to imię żeńskie o pochodzeniu niemieckim, będące formą męskiego imienia Bernard. Bernarda lubi być w ciągłym ruchu, realizując swoje zamierzenia często nie zwracając zbytniej uwagi na ponoszone koszty. Duża pomysłowość i energiczność pomagają jej w próbach naprawy świata, gdyż Bernarda nie potrafi obojętnie przejść obok jakichkolwiek oznak niesprawiedliwości. Proste i skuteczne rozwiązania problemów są dla niej najbardziej pożądane, gdyż najłatwiej spełnią jej wysokie wymagania i oprą się krytycznemu spojrzeniu. W miłości wykazuje wierność i lojalność, co jest zgodne z wyznawanymi przez nią wartościami moralnymi. Bernarda najlepiej sprawdzi się na stanowiskach kierowniczych, bez względu na branżę w której zdecyduje sie pracować.

>> Wyślij upominek! >>Ciekawi Cię jacy są ludzie noszący inne imiona? Wybierz literę alfabetu i odkryj tajemnice ich charakterów, a w kalendarzu sprawdź kto obchodzi imieniny w wybranym przez Ciebie dniu:
Copyright imieniny.edu.pl 2013-2015   |   Witryna korzysta z plików cookie (więcej >>)   |   Brakuje Twojego imienia?