• IMIENINY
  • .EDU
  • .PL

Imieniny Bernarda

Daty imienin Bernarda w ciągu całego roku znajdziesz poniżej. Święto uważane za najważniejsze wyróżnione jest na czerwono, a wybierając konkretną datę możesz sprawdzić kto jeszcze obchodzi imieniny w danym dniu:


>> Wyślij upominek! >>


Bernard to imię męskie wywodzące się z języka niemieckiego, oznaczające kogoś o ogromnej, niedźwiedziej sile. Bernard to mężczyzna zdecydowany i wymagający, zarówno od siebie, jak i od otoczenia. Twardy charakter, samodyscyplina i wytrwałość sprawiają, że jest naturalnym przywódcą i liderem wielu przedsięwzięć kończących się spektakularnymi sukcesami. Bernard może być postrzegany jako nieco oschły ze względu na swój mało wylewny sposób bycia, więc nie zaszkodzi mu popracować nad ociepleniem swojego wizerunku. Wśród zawodów wybierze takie, które dadzą mu mozliwość kierowania ludźmi i sprawowania kontroli nad organizacją i realizacją projektów.

>> Wyślij upominek! >>Ciekawi Cię jacy są ludzie noszący inne imiona? Wybierz literę alfabetu i odkryj tajemnice ich charakterów, a w kalendarzu sprawdź kto obchodzi imieniny w wybranym przez Ciebie dniu:
Copyright imieniny.edu.pl 2013-2015   |   Witryna korzysta z plików cookie (więcej >>)   |   Brakuje Twojego imienia?