• IMIENINY
  • .EDU
  • .PL

Imieniny Bogusławy

Daty imienin Bogusławy w ciągu całego roku znajdziesz poniżej. Święto uważane za najważniejsze wyróżnione jest na czerwono, a wybierając konkretną datę możesz sprawdzić kto jeszcze obchodzi imieniny w danym dniu:


>> Wyślij upominek! >>


Bogusława to imię żeńskie o rodowodzie słowiańskim, będące formą męskiego imienia Bogusław, oznaczające sławiącą Boga. Bogusława nie ma najmniejszego problemu z nawiązywaniem i utrzymywaniem bardzo dobrych relacji z ludźmi, ze względu na wesołe i pogodne usposobienie, inteligencję i towarzyski charakter. Powinna unikać zbyt uciążliwych i monotonnych zajęć, które ją nudzą i sprawiają, że może dopadać ją zniechęcenie i zgorzknienie. Podobnie wpłyną na nią obowiązki obciążone dużymi pokładami odpowiedzialności. Bogusława najlepiej sprawdzi sie w zawodach, w których będzie miała szeroki kontakt z ludźmi, jako stewardessa, pielęgniarka czy businesswoman.

>> Wyślij upominek! >>Ciekawi Cię jacy są ludzie noszący inne imiona? Wybierz literę alfabetu i odkryj tajemnice ich charakterów, a w kalendarzu sprawdź kto obchodzi imieniny w wybranym przez Ciebie dniu:
Copyright imieniny.edu.pl 2013-2015   |   Witryna korzysta z plików cookie (więcej >>)   |   Brakuje Twojego imienia?