• IMIENINY
  • .EDU
  • .PL

Imieniny Bogumiła

Daty imienin Bogumiła w ciągu całego roku znajdziesz poniżej. Święto uważane za najważniejsze wyróżnione jest na czerwono, a wybierając konkretną datę możesz sprawdzić kto jeszcze obchodzi imieniny w danym dniu:


>> Wyślij upominek! >>


Bogumił to imię męskie o rodowodzie słowiańskim, oznaczające miłego Bogu. Bogumiła charakteryzuje wysoki poziom inteligencji, ale również i niesmiałości, przez co realizacja zamierzonych przez niego celów odbywa sie nieco okrężną drogą w sposób zawoalowany. Niektórzy mogą mieć mu za złe, że w problematycznych momentach nie stanowi oparcia, mimo że na co dzień nie szczędzi nikomu życzliwości i serdeczności. Kulturalny sposób bycia, dbałość o swój wygląd i czułość wobec płci przeciwnej wykorzystuje w skutecznym zdobywaniu kobiecych serc. Bogumił wykorzysta swoje umiejętności i predyspozycje w zawdoach literackich, jako psycholog lub pracownik naukowy.

>> Wyślij upominek! >>Ciekawi Cię jacy są ludzie noszący inne imiona? Wybierz literę alfabetu i odkryj tajemnice ich charakterów, a w kalendarzu sprawdź kto obchodzi imieniny w wybranym przez Ciebie dniu:
Copyright imieniny.edu.pl 2013-2015   |   Witryna korzysta z plików cookie (więcej >>)   |   Brakuje Twojego imienia?