• IMIENINY
  • .EDU
  • .PL

Imieniny Aurelii

Daty imienin Aurelii w ciągu całego roku znajdziesz poniżej. Święto uważane za najważniejsze wyróżnione jest na czerwono, a wybierając konkretną datę możesz sprawdzić kto jeszcze obchodzi imieniny w danym dniu:


>> Wyślij upominek! >>


Aurelia to imię żeńskie pochodzenia łacińskiego, będące formą męskiego imienia Aureliusz i oznaczające złocistą. Aurelia to energiczna kobieta, absorbująca swoją osobą całe otoczenie. Uwielbia kontakty z ludźmi, plotki, intrygi i spotkania towarzyskie u siebie w domu i poza nim. Niezwykle emocjonalna i żywiołowa, nie potrafi trzymać języka za zębami, więc powierzenie jej tajemnicy obarczone jest dużą dozą ryzyka. Miłosny partner nie będzie narzekał na brak zainteresowania, wręcz może się zdarzyć, że górę weźmie zaborczość i próba uszczęśliwiania nawet na siłę. Wszestronne zainteresowania dają Aurelii możliwość samorealizacji w wielu zawodach, warunkiem jest to aby praca sprawiała jej satysfakcję.

>> Wyślij upominek! >>Ciekawi Cię jacy są ludzie noszący inne imiona? Wybierz literę alfabetu i odkryj tajemnice ich charakterów, a w kalendarzu sprawdź kto obchodzi imieniny w wybranym przez Ciebie dniu:
Copyright imieniny.edu.pl   |   Witryna korzysta z plików cookie (więcej >>)   |   Brakuje Twojego imienia?